Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stołówka

Go down 
+6
noah
shia
zurie
lola.
georgie
adm
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 11:20 am

- okej - wstał i przejechał jej dłonią po nagiej szyi i tych cudnych obojczykach na punkcie których mamy obsesję. ja mam ładne obojczyki!
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 11:22 am

ja właśnie tak niezbyt.
- nie rób tak więcej. - dodała poważnie, wstając! ha, i nawet spojrzała mu w oczy. bo szja chyba jest inna niż te moje z ekipy bold end bjutiful. obciągnęła swoją tunikę, czy coś, i założyła okulary przeciwsłoneczne. i zacznij, lowe.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:24 pm

siedział rozparty jak nie wiadomo kto i jadł drugiego już cheeseburgera.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:29 pm

Przyszła tu i zamówiła dużą kawę, po mimo iż tutejsze espresso nie było dobre, jednakże odczuwała kofeinową potrzebę, a do starbaksa miała troszkę daleko.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:35 pm

-kłareel - ziewnął i pomachał jej znad swojego czizburgera. przesunął się nawet, opuszczając rękawy szarej bluzy na suwakejszn.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:39 pm

Odwróciła się, ażeby spojrzeć kto ją wołał. Uśmiechnęła się do niego, gdy już zidentyfikowała go, po czym postanowiła się przysiąść, z racji tego, że o tej porze w stołówce było gwarno oraz tłoczno i prawie wszystkie stoliki były zajęte.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:49 pm

-cześć - zaczął zachrypniętym głosem i przeczesał ciemne włosy. otarł keczap z kącika ust i odłożył serwetkę na talerz. nadal był głodny.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:55 pm

-cześć- odparła, siadając obok niego. Gdyby wiedziała, że jest głodny dałaby mu jakiegoś bajgla czy coś, niestety sama nic nie zamówiła oprócz kawy, tak więc skifa. -życzyłabym ci smacznego, ale skoro już zjadłeś..-teraz ona zaczęła, pomińmy fakt, że bezsensownie. Dlaczego trudno jej było rozmawiać z normalnym loiciem? Nie pytaj, nawet ja tego nie wiem. Wzięła dwa głębokie wdechy i w myślach policzyła do trzech, nie chciała palnąć nic głupiego. -Dotarłeś jakoś wczoraj do kampusu?-zapytała po prostu, wpatrując się w swoje espresso.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:58 pm

-tak - odparł po chwili zastanowienia. a w łóżku czekała na niego niespodzianka w postaci sziji. zdecydowanie dotarł wczoraj do kampusu. czuł się jak człowiek z rozdwojeniem jaźni chwilami. odsunął na bok wyświechtany egzemplarz wojny i pokoju i przyglądał się kłarel. faktycznie dosyć trudno musiało się z nim rozmawiać, biorąc pod uwagę wszystkie te metamorfozy.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:07 pm

-mhm- mruknęła, przyglądając się egzemplarzowi wojny i pokoju. Myślała, że loic jest, a przynajmniej był, fanem literatury angielskiej, a tu proszę- Tołstoj. Nic nie powiedziała tylko zaczęła miętosić w ręku serwetkę.
Ciekawe czy luik pamiętał jeszcze coś z wczorajszego wieczora?
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:14 pm

wolał nie wspominać o wczorajszym wieczorze, bo czuł się niezręcznie. w końcu to córka jego przyszłego pracodawcy. przyszywanego ojca. potarł oczy, za szkłami.
-czytałaś? - podsunął jej rzeczonego tołstoja. musiała, ale szczegół. musiał coś powiedzieć.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:19 pm

-czytałam- skinęła głową. Zaraz, zaraz, a on miał w oryginalnym rosyjskim przekładzie? Querelle doszła od wniosku, że tą właśnie książkę gdzieś widziała już, ba, być może w bibliotece swojego ojca. Ten właśnie egzemplarz, żeby nie było nie domówień.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:25 pm

oryginał, oczywiście. loic nie bawił się w przekłady. uważał, że podczas takiego zabiegu dzieło traci swoją wartość. co kto woli. wyprostował się na krześle czy tam jakiejś wyjątkowo niewygodnej ławce swołówkowej, nie wiem co tam było i oparł się na łokciu. wbrew pozorom był zmęczony.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:32 pm

I znów zapadła krępująca cisza.
-zawsze jesteś wygadany tylko jak się naćpasz, czy mi sie tylko wydaje?-zapytała wprost, bo nie chciała owijać w bawełnę. To było bezczelne z jej strony, ale wierz mi, walczyła ze sobą, kiedy to wypowiadała. No cóż, powiedziała to powiedziała. Już tego nie cofnie. A szkoda, bo zaczęła żałować, że wkroczyła na ten grunt.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:37 pm

wyglądał jakby z twarzy odpłynęła mu cała krew. odchrząknął i bawił się suwakiem swojej bluzy. było mu w niej cholernie gorąco, ale przecież się nie rozbierze w szkolnej stołówce, prawda?
-nie - odparł krótko. ostatnio doszedł do życiowego wniosku, że się nienawidzi. za to, że dał się wciągnąć w ćpanie, które rzekomo miało otworzyć jego umysł i pomóc w zastoju.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:42 pm

-odniosłam inne wrażenie, ale dobra. nieważne- powiedziała i zaczęła pić tą swoją kawę, która już zdążyła wystygnąć. Swoją drogą była okropna, ale wolała skupić sie na niej, niż spojrzeć w oczy luikowi.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:44 pm

-przeraszam - wyrzucił z siebie, chociaż nie bardzo wiedział za co konkretnie przeprasza. za to jak się wczoraj zachowywał, że w ogóle ćpał? a może iż zawiódł jej ojca? obstawiam wszystko na raz.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:49 pm

-chyba nie tylko mnie powinieneś przeprosić- podniosła wzrok z nad kubka i spojrzała mu w oczy -musisz się leczyć. Są specjalne kliniki, nawet bardzo dobre- zaczęła swój monolog, bo po prostu martwiła się.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:51 pm

-chyba cię coś gnie - odpowiedział szybko i niespecjalnie sympatycznie - nie pójdę do żadnej kliniki. nie jestem ćpunem!
jasne, że nie jesteś skarbie.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:55 pm

Nie przejęła się jego tonem. W końcu studiuje psychologię, ma jakoś inaczej ustawione myślenie i nie da sobie na głowę wejść, o nie. -nie jesteś? w takim razie pokaż rąsie- powiedziała normalnie i spokojnie, o dziwo.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 3:57 pm

zjeżył się i chciał coś odpowiedzieć, ale o dziwo posłusznie podwinął rękawy prezentując nakłucie na nakłuciu plus minus jakieś rany z tym związane. ojej, ktoś mówił, że nie jest ćpunem? kłamczuch. westchnął, patrząc to na jedną rękę to drugą.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 4:01 pm

Popatrzyła na jego rany po nakłuciach, było gorzej niż myślała. -jak już wspominałam musisz się leczyć-powiedziała delikatnie -loic, jestem pewna że nikt z rodziny twojej ani mojej o tym nie wie. Ja dochowam tajemnicy, jeśli zgodzisz sie na terapię.- huh, postawiła mu ultimatum.. Ale to było dla jego dobra!
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 4:03 pm

-w porządku - odpowiedział cicho, starając się spojrzeć jej w oczy. niech myśli, że się zgodził. zaczął się już zastanawiać jak uniknąć leczenia. wstał i poszedł do pokoju. zapewne dać sobie w żyłę, ale cii.
Powrót do góry Go down
querelle

querelle


Liczba postów : 75
Join date : 25/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 4:05 pm

A ona głupia uwierzyła, nawet była zadowolona z siebie, że tak łatwo poszło. O naiwna istoto!
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 3:07 pm

usiadła przy swoim ulubionym, niebieskim stoliku i nic nie wzieła ze szwedzkiego stołu. chciała opóźnic moment koniecznosci zjedzenia czegos jak najbardziej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stołówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka   Stołówka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stołówka
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Budynek Szkolny-
Skocz do: