Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Schody Przed Budynkiem

Go down 
+4
georgie
noah
nathan
adm
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:12 pm

siedziała w szortach juicy i topie ukradzionym loli. w jednej kieszeni miała djalumki xdd a w dłoni trzymała pierwszego w życiu skręta. w między czasie nauczyła się palic, więc teraz pozostała już tylko decyzja czy zapalic go teraz czy za pięc minut. ostatecznie zdecydowała się na teraz i zapach matta, loli i jej własny zmieszał się ze słodkim zapachem palonej trawki.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:18 pm

stanął w drzwiach i przeciągnął się porządnie, bo dajmy na to dopiero wstał i chciał się przewietrzyć. miał na sobie sprany tiszert beatlesów i jakieś szorty do kolan, bo krótsze sa passe, tak sądzę. poczuł zapach trawki, całkiem niezłej musiał przyznać i kątem oka zauważył blond czuprynę. chwilę ze sobą walczył, ale uznał że penn się nie dowie jeśli raz sobie zapali. bo nie lubiła kiedy to robił, o.
-o kurwa. penelope? - aż odskoczył kiedy zobaczył, że to jednak ona. zonk, zonk.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:22 pm

tak, krótsze są zdecydowanie passe.
- nie, sułtan emiratów arabskich - nie wiedziała, czy w emiratach arabskich jest sułtan, ale się zdenerwowała. jakby ona nie mogła sobie palic marichuany. acha, a widział ktoś kiedyś żeby ktokolwiek palił w jej towarzystwie? nie, bo bali się że się na nich wkurzy. W każdym razie siedziałą z noga na nodze i w tym momencie własnie zdjęła tą jedną tak że teraz obie miała proste. a woiesz co? na nogach miała złoto - szare {czyli chodzi mi o taki przygaszony złoty} szpilki chloe, niewiemczyonarobibuty które miały z dziesięc centymetów. i ogólnie wyglądała zdecydowanie nieelegancko, raczej zdzirowato.
adekwatnie do charakteru?
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:39 pm

nasreszcie, co?
podrapał się po jeszcze nieogolonym podbródku i przekrzywił głowę.
-chyba cię z kimś pomyliłem - odpowiedział szybko, zbierając szczękę z podłogi, hm.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:42 pm

- nie, kochanie. to ja, penelope stein, córka Archibalda Steina pale aktualnie najlpszy towar w mieście. bo wiesz co? - wstała, właściwie niemal sięgała mu do oczu, i puknęła go palcem w tors - bo ja zasługuję na wszystko co najlepsze. - a potem znowu usiadła.
ojej.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:44 pm

na usta cisnęły mu się dwie odpowiedzi 'chyba twoja stara' i 'gnie cię, penny' xd ale w efekcie nie odpowiedział nic, siadając obok i zdecydowanym ruchem zabrał jej skręta, gasząc go o podeszwę swojego buta.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:48 pm

szczerze mówiąc tylko ten skręt powstrzymywał ją przed złożeniem niecierpliwego pocałunku na jego ustach. w końcu jednak się zdenerwowała.
- oddaj to. - poiedziała dosyc cicho jak na ten stopień wkurzenia ale bardzo zdecydowanie. - nie jestem już małą dziewczynką.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:50 pm

spojrzał na skręta i statając się nie myślec o tym jaki mógł być dobry, cisnął go przed siebie, patrząc na penn nie mniej zdecydowanym wzrokiem.
-nie, penelope. ogarnij się, kobieto - miał ochotę mocno nią potrząsnąć. chyba nawet to zrobił.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:53 pm

- byłoby miło, gdybyś mnie nie dotykał. - stwierdziła już dużo mniej zdecydowanie, praktycznie łamiącym się głosem. ale przypomniała sobie o djarumach z kieszeni i nie omieszkała jednego z nich wyjąc i odpali różową zippo. szczerze mówiąc, to była bliska płaczu.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:00 pm

nie mógł się powstrzymać i parsknął śmiechem. ale nie śmiesznym śmiechem tylko niedowierzającym o ile takowy istnieje. w każdym razie nawet odchylił się do tyłu i wypuścił powietrze z płuc.
-od kiedy palisz, penn? co się z tobą, kurwa, dzieje? - spojrzał na nią tak jakoś dziwnie - widziałaś się ostatnio z darrenem? - tak jest, matt nigdy nie przepadał za darrenem, a wiedział jak duży ma wpływ na penny i był święcie przekonany że to jego wina. ta nagła metamorfoza w dziwkę z katowickiej ;3
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:06 pm

- widziałeś się może z lolą? - zignorowała pierwsze dwa pytania. paliła bardzo krótko, za to intensywnie, nawet paczkę dziennie. bo nie była w żaden sposób ograniczana, ani matka nie miała teraz na nią wpływu, ani matt. pieniędzy też jej nie brakowało, a lola wypełzała z pokoju rano aby wrócic nad ranem. niestety biedna lolita miała ten problem, że penny i tak zawsze na nią czekała. nadal chyba nie doszła do siebie po tym nieszczęsnym incydencie który dla loli zapewne niewiele znaczył.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:19 pm

-co ty ze sobą zrobiłaś, penelope? - krzyknął, wstając. widać że był zły bo żadko używał jej pełnego imienia. spojrzał na nią z niedowierzaniem, wyrywając przy okazji paczkę papierosów z rąk. rozrywał je po kolei, patrząc jak tytoń opada wirując na ziemię.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:23 pm

- chciałabym zauważyc że za tydzień kończę osiemnaście lat. jestem dorosła. ja mogłam się z popielniczką całowac, to i popielniczką mogę by - tak, jego właśnie miała na myśli. poza tym nie chciała mówic o spotkaniu z darrenem. dużo chętniej by o tym mówiła gdyby seks doszedł do skutku.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:27 pm

-zmieniłaś się - powiedział jakże odkrywczo i pokręcił głową przesuwając dłońmi po głowie i zatrzymując je na karku. nie wiem jak poetycko opisać ten ruch, ale w tykonaniu jima sturgessa siedzącego na podłodze wyglądał hat - porozmawiamy jak zmądrzejesz - odwrócił się tyłem do niej.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:29 pm

- a ty już zmądrzałeś? - chyba zapomniała o tym, że to ona go nie chciała. w sumie jej sie nie dziwie, coi nie zmienia faktu że pachniała właśnie tą eskadą loli której tak nienawidziła. zastanawiała się, czy poznał tę koszulkę.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:40 pm

-mówimy o tobie - odparł, odwracając się przodem do niej - spójrz na siebie do cholery. wyglądasz jak ostatnia dziwka! - szarpnął koszulkę którą miała na sobie ;3
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 1:43 pm

- ty przecież lubisz dziwki - myślała o loli xd - na pewno lubisz je bardziej niż zwykłe dziewczynki które rozdziewiczasz z litości.
zaraz osiągnie ten moment kiedy juz nie bedzie mogła nie płakac.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:03 pm

-uspokój się, penn - objął ją mocno i przycisnął do siebie - byłem naćpany, kurwa wiesz jak jest - wiedziała? xd - nic mnie z nią nie łączy - lolą w domyśle - nic! bo cię kocham.
taki międzynarodowy dzień miłości nam się zrobił.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:09 pm

to fajne <33
objeła go ramieniem za plecy tak no wiesz, ale potem juz się nie ruszała. tylko wypuściła mu dym w szyję. i tak w ogóloe to przypuśmy że mogła schudną w jedne dzień no nie wiem, ale nie chce mi sie czekac dwa tygodnie xd w związku z czym na pewno czuł jej kłujące biodra.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:23 pm

-co ty ze sobą zrobiłaś, wariatko? - wyszeptał jej w kark, marszcząc nos bo to w końcu facet i zapach diarumowego dymu trochę go drażnił. jednak nie ma to jak camele, albo ruskie szlugi, od których mi osobiście chce się rzygać. przesunął dłonią po jej wystających żebrach.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:25 pm

zadrżała.
- przecież ci mówiłam, ze musze schudnąc. - powiedziała po prostu nie patrząc na niego. chciałaby byc teraz upalona żeby walną jakąś cięta ripostę, ale to co zdążyła wypalic ledwo co uderzyło jej do głowy a już przestało działac.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:26 pm

-z czego, penny? ze skóry, kości czy jednego i drugiego? - zapytał chyba ostrzej niż planował, ale był na nią wściekły bo zachowywała się jak.. jak nie ona ;x.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:29 pm

- wtedy byłam za gruba, teraz znowu za chuda? - nie powiedziała mu że od pewnego czasu zyje na papierosach i kawie. stwierdziła, że to by było załosne pokazywacmu do czego może doprowadzic jeden głupi pocałunek z lolą.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:31 pm

-czy kiedykolwiek powiedziałem ci, że jesteś za gruba? - zrobił zdziwioną minę, bo ani razu o tym nie wspominał. ba, chciał żeby trochę przytyła, bo według niego za bardzo wystawały jej kości biodrowe. co dopiero teraz.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:35 pm

- nie musiałeś mówic. - po prostu chciała zrzucic na kogoś winę. szczerze mówiąc uważała że nadal mogłaby trochę zrzucic z ud. a przecież nigdy nie miała nawet grama tłuszczu za dużo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schody Przed Budynkiem - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Schody Przed Budynkiem
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Dziedziniec-
Skocz do: