Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Schody Przed Budynkiem

Go down 
+4
georgie
noah
nathan
adm
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:36 pm

-powinnaś się leczyć - wypuścił ją z objęć.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:39 pm

- o tak, powinnam. - powiedziała ironicznie. - lekarz matki uwaza że mam zaburzenia postrzegania siebie. szkoda, że nie widział mojego tyłka. - powiedziała cicho i nagle poczuła się hm, zbyt naga? Najwyższy czas. zdjęła ze stóp niewygodne buty i siedziała na murku jednoczesnie czując że mała łza spływa jej po policzku. ha.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:48 pm

trochę się przestraszył. ogólnie od pewnego czasu bał się penelope, zrobiła się z niej istna wariatka. ale był dzielnym chłopcem toteż usiadł obok i otoczył ją ramieniem, całując w skroń.
-według mnie jesteś idealna - naprawdę tak uważał. tylko nigdy nie potrafił jej tego powiedzieć, bo teraz okaże się uwaga: że matthew preston boi się okazywać swoje uczucia, a to co czuł do penn zaszło wg niego stanowczo za daleko. bo widzisz, nie potrafił się od niej uwolnić. i co najważniejsze, nie chciał. nie powiesz mi chyba teraz, że nie ma różnicy między mattem, a jego dogiem niemieckim xd.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:55 pm

ale matt to wytwór naszej a przede wszystkim Twojej wyobraźni. taki jędrzej nic sie nie różni od jorczka mojej kolerzanki. no chyba że tym, że jeszcze mniej mówi.
spojrzała na niego, zdziwiona. ostatnim razem usłyszała takie słowa od swojego taty który raczej kobietami nie był zainteresowany, chociaż kto to wie. Nie myśl, że ona się tym uczuciem nie zaniepokoiła. nie chciała aż tak się przywiązywac, szczególnie że każdy z jej znajomych mówił jej 'matt to ciota' i nie potrafiła z pamięci wyrzucic jego całującego się z lolą jednoczesnie nie mogąc wyzbyc się uczucia czystej i zwyczajnej miłości. biedna.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 2:58 pm

biedny, nielubiany matt. no fakt, jędrzej przypomina zwykłego kundla -,-
-a teraz wstawaj, młoda, idziemy na stołówkę bo zaraz zemdlejesz. jesteś aż szara - wstał, otrzepując jeansy i podał jej rękę.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 3:01 pm

najpierw chciała ostro zaprotestowac jednak po chwili przypomniała sobie, że w koszulce loli sa dwie obszerne kieszonki. i ucieszyła się nawet że zwróci zgubę z frytkami w środku gratis.
- okej. - powiedziała cicho, jednocześnie zastanawiając się nad tym co jej darren wczoraj powiedział. nie wiem, skąd jej to przyszło do głowy, serio. w każdym razie dziwnie się czuła z tym, że teraz po prostu jest normalnie. między nią i mattem.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 3:04 pm

a co darren powiedział? ;3 eniłej objął ją i poszli do stołówki, w której zaczniesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schody Przed Budynkiem - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Schody Przed Budynkiem   Schody Przed Budynkiem - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Schody Przed Budynkiem
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Dziedziniec-
Skocz do: