Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Salon z kominkiem

Go down 
+2
ann
adm
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:40 pm

dobra mnie tu nie ma. zmyła sięęęęęę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:45 pm

-chodź - wsunęła palce wskazujące w szlufki jego spodni - pomożesz mi coś wybrać - przechyliła głowę, przygryzając wargę. i zaczniesz u niej w pokoju.
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 11:55 pm

siedziała w fotelu, ubrana w krótkie spodenki od pidżamy i jakiś biały top? cokolwiek. czytała tołstoja.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:24 am

weszła, a właściwie wtoczyła. opadła na kanapę obok szii i zaniosła się płaczem. biedna w sumie, bo mu zaufała.
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:26 am

szja zdziwiona podniosła wzrok i zauważyła szlochającą pen.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:29 am

pod nosem mruczała coś na kształt 'pieprzony dupek wykorzystał mnie i nienawidze go bardziej niż nataszę urbańską".
na prawdę się załamała. hm, prawie się duziła od płaczu.
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:34 am

- czyżbyś miała przyjemność mówić o naszym mattcie? - cholera, wiem, że kretyńsko wygląda, ale lepiej niż 'macie', jakby był jakimś dywanem, xd. szija badawczo przyglądała się pen, odgarniając z twarzy opadające włosy.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:36 am

- skąd wiesz? - zapytała drżącym głosem i spojrzała na sziję. tak, to o nią się z nim pokłóciła, a teraz.. zacisneła oczy, nie chciała o tym myslec.
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:41 am

- bo wszyscy wiedzą, że za nim latasz. - przewróciła oczyma. - hej, nie przejmuj się, to tylko matt. - pogładziła ją po plecach w ramach pocieszenia?
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:43 am

- taak. - mrukneła i zaniosła sie płaczem. teraz to pewnie nawet ciasteczka cynamonowe nie pomoga bo kojarzą się jej z nim xd - jak tez zapewne wiesz straciłam z nim ee, cnotę. - nawet przestała sie wstydzic, robisz postępy, moja droga!
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:43 am

przecinał salon ze spuszczoną głową i rękami w kieszeniach czarnych rurek. zastanawiał się gdzie penn. ślepy, ślepy, ślepy.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:45 am

- o, widzę, że szybko wam poszło - sykneła ironicznie. miała zapuchnięte oczy a z nosa zaczęło jej chyba hmm, kapac.
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:46 am

- zawsze był szybki. - parsknęła, patrząc na matta i uśmiechając się ironicznie, przelotem patrząc na pen. rozważyła opcję, czy się stąd nie wynieść. za chwilę.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:48 am

zatrzymał się na środku jak ta sierotka ostatnia i patrzył to na szję, to penn. czuł się jak zwierzątko w potrzasku i nie była to zbyt komfortowa sytuacja.
-to nie tak - zaczął jak ridż. czuł się w obowiązku wyjaśnienia tego w jakiś magiczny sposób.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:51 am

- podejrzewam że jestem slepa - załozyła ręce na piersi usiłując zachowac resztki godności. - tak, to na pewno. to - nie, zeby wyglądała jak spuchnięty chomik czy swinka morska.
Powrót do góry Go down
shia

shia


Liczba postów : 36
Join date : 26/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 12:53 am

- nie, to nie tak, to ona wepchnęła ci język do gardła. tak właśnie. - wstała, a mijając matta wymruczała do jego ucha, że jak się jest niemiłym, to się obrywa. i poszła.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:02 am

-zamknij się szja - odszepnął i podszedł do penn, przestępując z nogi na nogę - nic nie było. poza tym pocałunkiem. penn!
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:06 am

- czy powinnam byc zadowolona? przy mnie się całujecie, ciekawe co robisz kiedy mnie nie ma w pobliżu. teraz widzisz dlaczego tyle razy musiałeś próbowac? bo kiedy w końcu ci zaufałam ty miałeś mnie głęboko gdzieś. -
a potem wybuchnęła płaczem.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:08 am

uwaga: poczuł się cholernie głupio i w ramach 'niemampojęciacozesobązrobić' przeczesał dłonią włosy, zatrzymując ją na karku.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:13 am

teraz bedzie solo wywód penelopy!
- A wiesz co jest najśmieszniejsze? że kocham cię mimo to. wcale nie idealnego. twoje wady też, co więcej ty masz miec wady! i wiele zniosę, godzinne spóźnienia, nie wiem, kaca trzy dni z rzędu, papierosy. ale zdrady nie zniosę, rozumiesz? tej jednej rzeczy nie. nie bedziesz mnie okłamywał.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:15 am

nic nie odpowiedział póki co, tylko podszedł do niej i bez większego wahania objął ją mocno, przyciskając jej głowę do barku. brzydko brzmi, ale ładnie wygląda.
-nigdy, penny.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:19 am

zaśmiała się cicho i oswobodziła się z jego uścisku.
- pachniesz nią. pachniesz tą cholerną lolą. jej głupią escadą której wypryskuje codziennie litry. To jest właśnie dowód na twoje słowa. - przetarła oczy dłonią. - nie mogę. po prostu nie mogę. - 'chociaż tak cholernie bardzo chcę' ledwo powstrzymała się, żeby tego nie dodac.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:21 am

ukrył twarz w dłoniach i chwilę zbierał słowa, myśli albo wszystko razem.
-odpuściłem, penn. cholera chcę tylko ciebie (hihi)
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:25 am

- miło mi to słyszec - odparła dyplomatycznie. - ale boję się ciebie dotknąc. to jakbym czuła jej oddech na ramieniu. - znowu wytarła nos w rekaw swetra. - najgorzej kończyc to, co sie jeszcze na dobre nie zaczeło, prawda? - poaptrzyła na niego smutno. bo było jej tak bardzo przykro. i nie dziwię sie jej!
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 1:26 am

tylko skinął głową. nie bardzo wiedział do czego zmierza. otarł jej łzy wierzchem dłoni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon z kominkiem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon z kominkiem
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Salon z kominkiem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Budynek Pań :: Parter-
Skocz do: