Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Salon z kominkiem

Go down 
+2
ann
adm
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
adm
cukierek albo psikus!
adm


Liczba postów : 45
Join date : 23/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 12:11 pm

Zbiorowisko całej płci żeńskiej akademika.
Powrót do góry Go down
http://yale.powerrpg.com
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:50 pm

miszel siedziała na fotelu z nogami przerzuconymi przez poręcz i przeglądała plejboja, którego zostawił jakiś chłopak w pośpiechu opuszczając damski budynek.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:53 pm

an zwiedzała budynek;d zauważyła jakąś dziewczynę.-hej-uśmiechnęła się szeroko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:54 pm

podniosła głowę znad jakże pasjonującego pisemka. właśnie uważnie studiowała rozkładówkę Madonny, bo jak się okazało był to zabytkowy egzemplarz z 1985 roku
-cześć - uśmiechnęła się powiedzmy lewym kącikiem bardziej niż prawym.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:56 pm

-ciekawe pismo, sama kiedyś podkradałam kuzynowi-wyznała. oh.;d
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 9:58 pm

-leżało na stole - wyjaśniła i odrzuciła je na miejsce, przyglądając się ann - nowa? - podrapała się w nos, przechylając głowę.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:01 pm

-nowa-skrzywiła się.-ty tutejsza.?-zmarszczyła nosek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:03 pm

wzruszyła ramionami.
-i tak i nie - odpowiedziała po chwili zastanowienia i uśmiechnęła się trochę szerzej - pierwszy rok, ale wiem o tej szkole więcej niż którykolwiek drugoklasista - zaśmiała się i zmierzwiła włosy - mój brat skończył tę uczelnię w zeszłym roku i był nią tak zafascynowany, że cały czas mnie dokształcał. co, jak i gdzie. rozumiesz.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:06 pm

-a fajnego masz brata-wyszczerzyła się.-oo a ja dorabiam sobie jako fotomodelka-od zawsze była też skromna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:08 pm

pokiwała głową i zaczęła bawić się skrawkiem swojej koszulki ze spondż bobem
-jakoś mnie to nigdy nie ciągnęło - rzuciła, patrząc gdzieś ponad ramieniem ann.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:12 pm

-mnie to zawsze do wszystkiego ciągnęło-wzruszyła ramionami.-kiedyś chciałam zostać veterynarzem, leczyłam kota, ale było już po nim ;c
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:15 pm

- witam miłe panie - wlazł do saloniku i siadł obok michelle obejmując ją ramieniem. on jest piękny!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:16 pm

parsknęła śmiechem i podkurczyła nogi, żeby posmyrać się po łydce
-biedny kot! cat - odwróciła się do noaha i wystawiła mu język - nie macaj mnie!
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:17 pm

-wiem, ale chyba mu się to podobało Sad - elo -powiedziała do n.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:18 pm

-polemizowałabym, pytałaś go czy zgadza się na operację? - zapytała, przy okazji dźgając noaha w bok - zajmujesz za dużo miejsca, palancie.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:18 pm

- jak mi sie miło maca? - zapytał szczerząc się to do a. to do m. był taki fajny!
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:22 pm

-kotki nie mówią.-;c -macanki cacanki spojrzała na m i n.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:23 pm

-ale to pewnie dało się wyczytać z mowy jego ciała! - zmarszczyła brwi, patrząc na noaha - miło, czy nie. łapy przy sobie, en.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:25 pm

-ale ja miałam wtedy dziesięć lat, nie byłam inteligentna, chociaż teraz też nie jestem ;p
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:28 pm

zrezygnowany zabrał rękę z jej ramion.
- nudno tu jak cholera. - stwierdził, bo chciał gdzieś wyciągnąc m.
- noc jeszcze młoda! załóż swoją cekinkowa sukienkę, i idziemy stąd. - zaśmiał się, bo zawsze się z tej sukienki śmiał.
Powrót do góry Go down
ann
elyta
ann


Liczba postów : 13
Join date : 24/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:30 pm

-tak tak możecie mnie zostawić-machnęła ręką.-zresztą zawsze chodzę spać po dobranocccee
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:34 pm

-nie mam cekinowej sukienki od trzech lat - odpowiedziała sucho, bo denerwował ją wypominaniem jej tej sukienki na każdym kroku. podniosła się, niby przypadkiem opierając się na jego kroczu - gdzie chcemy iść, noah? - spojrzała na niego słodko.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:35 pm

przewrócił oczami i zdjał jej rekę ze strategicznego miejsca.
- nie wiem. potańczyc.
uwielbiał tańczyc ;d
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:37 pm

-jesteś nienormalny, en - prychnęła, ale uśmiechnęła się wsuwając ręce do tylnych kieszeni swoich rurkowatych dżinsów.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:39 pm

połozył jej dłonie na biodrach i 'zalotnym' chcociaz to głupi w kkontekście męzczyzny brzmi xd głosem powiedział:
- to załóż jakąś inną sukieneczkę. niekoniecznie cekinową. czekam na dziedzińcu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon z kominkiem Empty
PisanieTemat: Re: Salon z kominkiem   Salon z kominkiem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon z kominkiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Salon z kominkiem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Budynek Pań :: Parter-
Skocz do: