Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna

Go down 
+6
darren
georgie
leighton
noah
zurie
adm
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 12:00 am

- bo ja nie chcę 'żadnej' miszel. - powiedział, między nami, to było rozbrajająco szczere. przymknął oczy, bo rozbolała go głową, coś jak mnie. uśmiechnął się pod nosem, pytając ją o coś. nie wiem o co, ale pogody to nie dotyczyło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 12:03 am

coś mu odpowiedziała, ziewając i bardziej się w niego wtulając. nawet podkurczyła nogi. bo jestem śpiąca i chyba zasnęła, bo i ja idę spać. pa kochanie
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 12:04 am

miło, ja także.
wylądowali, dajmy na to, u niego. i spali.
Powrót do góry Go down
ginger

ginger


Liczba postów : 15
Join date : 01/06/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 5:18 pm

siedziała na brzegu fontanny i powtarzała słówka z francuskiego, rytmicznie machając stopą.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 8:15 pm

Siedziała kiwając się to w jedną, to w drugą stronę. wyglądało to co najmniej dziwnie.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 8:17 pm

przyszedł elegancko odstawiony jak zawsze. z tymże rękawy białej koszuli miał opuszczone, a źrenice jego oczu były podejrzanie rozszerzone. tak, luik miał dobry humor bo jeszcze nie skończyła mu się heroinka, hihi.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 8:21 pm

- luik! - tak, w sumie, to dawno go nie widziała. chodziła nawet czasem na jego kółko, acha! - ależ ty dzisiaj jesteś sekser. - stwierdziła z uznaniem. hm, coś jej odwaliło.
Powrót do góry Go down
loîc

loîc


Liczba postów : 90
Join date : 31/05/2008

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 03, 2008 8:26 pm

-sekser? - uśmiechnął się i przyłożył palec wskazujący do niegolonego od kilku ładnych dni policzka - seks ser? - zaczął analizować jej słowa. usiadł obok i objął ją ramieniem.
Powrót do góry Go down
Anne

Anne


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2008
Skąd : New York

Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 04, 2008 6:24 pm

- Boże, jak gorąco powiedziała. Można się dosiąść? - spytała, i nie czekając na odpowiedź, usiadła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fontanna
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Dziedziniec-
Skocz do: