Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fontanna

Go down 
+6
darren
georgie
leighton
noah
zurie
adm
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:40 pm

natomiast dżordżi, tłumiąca swój intelekt wewnątrz prychnęła z politowaniem i przewróciła oczami, przyglądając się swoim łydkom.
Powrót do góry Go down
zurie

zurie


Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:42 pm

poszła bo przypomniało jej się,że nie ma zadania z matmy.

spadam pa :*
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:43 pm

- nie, żorzi nie bedzie miała nic przeciwko - usmiechnął sie uroczo do żorżi - ona mnie wcale nie lubi. - dodał, a na koniec stwierdził:
- hm, czego nie umiem? chyba wszystkiego.
nawet nie chodził na te wykłady.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:45 pm

-n i e n a w i d z ę - przeliterowała, pochylając się tuż nad nim. mógł spokojnie zajrzeć w spory dekolt jej koszulki ze spondż bobem - miłej nauki - odwróciła się i powoli ruszyła w stronę lasu narobić hałasu, kołysząc biodrami.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:55 pm

- a skąd j a to miałem wiedziec? jeszcze chyba mi się nie zwierzałaś z tego kogo lubisz a kogo nie? na pewno usłyszałem wiele razy, że nie lubisz m n i e.
dogonił ją tak, ze teraz szli razem. uważał, że na prawde wyglądała slicznie. nawet kiedy była taka zła.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:57 pm

-odczep się, pryszczu - odpowiedziała nieprzyjemnym tonem i machnęła ręką przypadkiem trafiając noaha w policzek. tego nie planowała. jednak tylko zacisnęła usta i przyspieszyła, starając się nie zgubić źle zasznurowanych disi.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:04 pm

- co cię dzisiaj kopnęło, nie zaliczyłas kolokwium? - hm, a niby dlaczego on sobie myślał że bedzie miła? przecież ona zawsze miała tylko chwilowe przebłyski normalności.
- zreszta czego ja się spodziewałem, co? - zapytał bardziej siebie niż ją, acha.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:07 pm

zatrzymała się gwałtownie, tak że prawdopodobnie wlazł jej na plecy i odwróciła przodem do niego ujmując noaszkową twarz w dłonie. wspięła się na palce i pocałowała go tak jak pewnie jeszcze żadna matematyczka czy inna ponadprzeciętnie inteligentna okularnica go nie całowała. przesunęła lewą rękę na jego kark, żeby następnie zsunąć ją na jego boski tyłek.
bezapelacyjnie dżordżi była typową porażająco zmienną kobietą.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:11 pm

hm, chyba go zatkało. no bo jeszcze żadna na niego nie fukała jak nieprzymierzając zdenerwowany kot a po chwili nie całowała go jednocześnie obmacujac. jednakowoz podobało mu sie to, więc nie protestował, tylko objął ją w pasie i oddał pocałunek. co bt nie powiedzie, nauczył się całowac. nauczyła go taka jedna laska która spotkał jak miał siedemnaście lat, ona miała dwadzieścia trzy. no cóż.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:14 pm

a wyglądał na takiego grzecznego.
dżordżi pociągnęła go za koszulkę w pobliskie krzaki, żeby niedajbóg ktoś ich razem nie przyłapał i obejmując go w tym momencie jednocześnie prawą ręką i lewą nogą ponowiła wymianę pocałunków. nie gazową ;3 chociaż to pewnie też.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:18 pm

połozył jej ręce na ramionach i odsunał od siebie.
- wstydzisz się mnie - bardziej stwierdził, niż zapytał i patrzył na nią smutno. jeden raz był do przyjęcia, ale nie da sobą pomiatac. w końcu to noah, nie? ;]
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 11:22 pm

-nie, skąd - spojrzała na niego wzrokiem łani, przygryzła dolną wargę i uciekła po drodze ocierając romantyczną łzę.
Powrót do góry Go down
leighton

leighton


Liczba postów : 24
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2008 9:45 am

a ona wgapiała się w tą całą sytuację z opuszczoną koparą, czuła się jakby telenowelę oglądała w telewizji i prawie, żeby poczuć ten ból, zaczęła zajadać czekoladki z ajerkoniakiem, pisząc dejzi conieco. potem poszła.
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:20 pm

darren siedział na murku otaczającym fontannę i słuchał skałting for gerls, zarazem robiąc coś dziwnego ze swoimi wargami ;c w sensie, że wyginał je. rybcia lowe.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:25 pm

rybi mael, brylantowo! ;3
wracała nie wiadomo skąd w letniej fioletowej sukience i popijając sok z mango nuciła pod nosem biter słit symfoni.
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:28 pm

przymknął oczy i nie wiem jakim cudem oparł się o samą fontannę, zarazem do niej nie wpadając/nie mocząc siebie całego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:31 pm

zatrzymała się przed darrenem (chciałam napisać maelem) i trąciła go stopą w balerince w łydkę. jednocześnie odgarnęła z twarzy włosy.
-darren, nie śpij. oddaj mi lepiej płytę annie lennox.
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:34 pm

powolnie podniósł powiekę, lewą, bo wyrażenie 'otworzył oko' średnio mi pasuje. zarazem zmrużył to oko, być (napisałam myć) może pod wpływem magicznej aury otaczającej miszel! nie ruszając się, odparł:
- ja mam jedynie twojego lennona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:38 pm

-tak myślałam, że to jednak ty - opowiedziała po chwili głębszego zastanowienia i zakręciła butelkę z sokiem, stawiając go obok fontanny. usiadła w pewnej odległości od darrena i zanurzyła rękę w zimnej już o tej porze wodzie.
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:42 pm

zastanawiałam się, czy mógłby wymruczeć ponętne 'mhm', ale niezbyt mi to do niego pasuje. tak więc obserwował ruch dłoń miszel, ciągle z jedną powieką zamkniętą. Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:46 pm

-ktoś ci podbił oko, (dar? xd ren? xdd rennie? już w porządku mój żołądku!) - zapytała, przechylając głowę i patrząc na niego z uśmiechem. założyła nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:50 pm

- dzięki miszel. - odpowiedział oschle nieco, otwierając drugie oko, na dowód, że jednak i ono żyje. spojrzał na nią, siedząc na murku ów fontanny, nie opierając się o nią. szturchnął miszel ramieniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:52 pm

-mógłbyś? - odpowiedziała tonem nadającym zdaniu sensu 'mógłbyś przestać, do cholery?' nerwowo machała nogą. czasami darren ją irytował. hej ja nie mam pojęcia jaka ona jest.
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:54 pm

no i dobrze rendeer

- nie wiem, czy bym mógł. - odparł, patrząc na nią. objął ją ramieniem, sądzę, bo mimo że jest ałtsajderem to i tak go wszystkie kochają.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitimePią Maj 30, 2008 11:58 pm

-jesteś okropny - prychnęła, opierając głowę o ramię, którym ją objął. dźgnęła go palcem wskazującym między żebra - żadna cię nie zechce i wcale nie będę zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fontanna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fontanna   Fontanna - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fontanna
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Dziedziniec-
Skocz do: