Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Korytarz hehe ;d

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:41 am

cofnęła rękę i odwróciła głowę, bo przypomniała sobie o zuri. uwaga - więc przestań mieszać mi w głowie i zajmij się zurie. bo z tego co zrozumiałam to właśnie ją wybrałeś - dodam, że te słowa ledwo przeszły jej przez gardło. chyba dało się to wyczuć.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:43 am

odwrócił się gwałtowniei złapał ją za dłonie.
- a miałem w ogóle wybór? Sory, ale chowanie się po krzakach to nie jest mój wymarzony związek.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:45 am

a teraz bomba uczuciowa.
wspięła się na palce i pocałowała go niecierpliwie i łapczywie też.
-kocham cię do cholery. nie pamiętam dnia w którym o tobie nie myślałam (xd). ja po prostu.. ja.. nie wiem jak.. bo.. - odsunęła się jeszcze dalej z zamiarem kolejnej ucieczki. si.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:46 am

pomyślał sobie, że w ciekawy sposób to uczucie okazywała, ale stwierdził że mówienie jej o tym byłoby nie na miejscu.
ostatecznie przyciągnął ją do siebie pocałował tak samo jak ona przed chwilą jego. było miluuusio! albino
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:48 am

zwiotczała mu w ramionach, bo chyba wszystko co się w niej kotłowało nagle uleciało. obejmowała go za szyję i gorliwie oddawała pocałunki.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:49 am

- chyba musisz już iśc - przytrzymał ją powoli odsuwając od siebie. to chyba było dla niego za dużo. co nie znaczy, że jej nie chciał.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:50 am

-no tak - westchnęła - jasne - poprawiła koszulkę i ruszyła przed siebie zamaszystym krokiem. tylko zrobiła z siebie idiotkę. kolejny raz.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:51 am

- do zobaczenia - zawołał za nią. i poszedł za nią. bo akademik w tę samą stronę był.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:52 am

-nie, nie do zobaczenia. chyba nie dam rady - miała na myśli jego i zurie. bo bez wątpienia ślepo wierzyła, że to ją woli i właśnie do niej zmierza. przyspieszyła.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:53 am

- czego ty chcesz, co? na siłę mnie do łóżka zuri pakujesz? - jakby czytał jej w myślach?
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:54 am

-sam chcesz do niego wkoczyć noah - odpowiedziała spokojnie - i nie bierz do siebie tego co przed chwilą powiedziałam. poniosło mnie. zapomnij - miała ochotę rzucić się z mostu.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:55 am

- nie będę w stanie zapomniec. - powiedział i wyprzedził ją. - chyba na prawde lubisz zuri.
bo skoro pakowała do jej łóżka noaszka to musiała ja lubi jesli wiesz o czym mówię.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:57 am

-ja też nie - szepnęła a propos nie zapominania i zniknęła za jakimś zakrętem. czyli że do kampusu biegła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korytarz hehe ;d - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Korytarz hehe ;d   Korytarz hehe ;d - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Korytarz hehe ;d
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Budynek Szkolny-
Skocz do: