Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Z siankiem w tyłku.

Go down 
AutorWiadomość
gossip girl

gossip girl


Liczba postów : 5
Join date : 24/05/2008

Z siankiem w tyłku. Empty
PisanieTemat: Z siankiem w tyłku.   Z siankiem w tyłku. Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 2:23 am

Jesteście piękni, młodzi i nie macie zmarszczek na tyłku i korzystacie z tego.

Z siankiem w tyłku. Stock125

Czy chcielibyście uprawiać seks w stajni, w smrodzie koni i z sianem w tyłku? Co innego fantazje erotyczne, a co innego wcielać to w życie. W każdym razie jeżeli georgie rzeczywiście była dziewicą, to teraz już na pewno nie jest, a to za sprawą anthonego. Lub noaha. W sumie to zależy jak na to spojrzeć. No rzeczony n. próbował rozkręcić odwieczna kujonicę zurie. W bibliotece. Na tych właśnie fotelach, na których zawsze siadamy i wkuwamy biologię. Fu! W każdym razie nieźle im szło, naprawdę im kibicowałam, i co? Musiała wparować Była Królowa Cnoty georgie. I bardzo ją to ubodło widocznie, bo płakała, spuchła i takie tam. I przespała się z anthonym. Więcej ikry, chłopaku! Nie wiem, jak ty ją pieprzyłeś, ale jeśli miała orgazm to jej gratuluję, bo słyszałam że byłeś ee, delikatny? Niech będzie że delikatny. Żorżi, życzę szczęścia na nowej drodze życia!
A nasza cudowna penelope która ciągle mnie zaskakuje ma chyba mały kryzys. Zastanawia was to, jak trafiła do łóżka z darrenem? Nie nie, nie przeleciał jej (jeszcze?), chociaż to chyba lepiej że ta dziewczyna nie nocuje dzisiaj u siebie. Znacie jej napady złości? Obawiam się, że lola by nie przeżyła tej nocy. Albo wyszła rano z pokoju z twarzą poharataną zalotką. A to wszystko wina matta którego nikt nie lubi. Oprócz penelopy i loli rzecz jasna. Bo jaki kretyn całuje się z inną w tym samym pokoju w którym śpi obecna? Tylko matt. Mogłeś się chociaż do klopa schować, litości! Ty się chyba nigdy nie nauczysz. Ale zaraz. Po co, skoro penelopa i tak dowiedziałaby się ode mnie?
Nie robicie postępów. Lepiej przyswójcie sobie rady cioci Plotkary, bo będzie cienko.

Wiem, ze mnie kochacie.
Xoxo,
Gossip Girl
Powrót do góry Go down
 
Z siankiem w tyłku.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: PLOTKAROWO :: gossipgirl.net :: gossipgirl.net/plotki-
Skocz do: