Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 nr 222 (anthony)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:22 am

Siedział na parapecie i palił camela, gapiąc się na swoje stopy.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:24 am

-ktoś tu pali - wsadziła głowę przez drzwi i prześwietliła antka wzrokiem, udając ton głosu dozorcy budynku chłopców. weszła do środka, obciągając szarą bluzę drużyny futbolowej ze swojego liceum (zapewne pamiątka po jakimś przekręcie) na bokserki w wieloryby. domknęła drzwi nogą i powoli ruszyła w stronę anthony'ego - ty tutaj, frajerze?
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:30 am

-proszę, proszę, georgie-przewrócił oczami -jak miło! myślałem, że tylko ja jestem nad wyraz inteligenty. Ilu musiałaś zaliczyć, zeby tu sie dostać?-zapytał z cwanym uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:32 am

nic nie odpowiedziała, tylko przycisnęła go do ściany, kładąc mu rękę na torsie. niech myślą, że w liceum przespała się z przystojnym matematykiem, dużo bardziej pasowało to do jej etykietki niż 'georgie jest dziewicą'. uśmiechnęła się krzywo, przechylając głowę na bok.
-widziałeś już bibliotekę, którą ufundował twój ojciec w zamian za dopisanie cię do listy studentów? - odpowiedziała pytaniem na pytanie ściągając czerwone usta w dzióbek - pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają - przesunęła dłonią w dół, w okolice jego pępka.
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:35 am

-pewni ludzie też nie- przytrzymał ją za nadgarstek i pocałował perfidnie w usta.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:38 am

-przynajmniej radzę sobie sama - odpowiedziała można powiedzieć do jego ust, które nadal się stykały. a zaznaczę, że smakowały miętową czekoladą, którą jadła przed wyjściem na nocną eskapadę po budynku chłopców. przeczesała wolną ręką jego ciemne włosy - czas odciąć się od tatusia, ant nie sądzisz? - mówiła tak słodkim tonem, że aż nieprzyjemnym. wbrew pozorom lubiła anthony'ego. po prostu okazywała mu tę sympatię w dosyć odmienny sposób.
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:50 am

-kochanie, mówisz tak jak gdybyś sama nie ciągnęła pieniążków od rodziców...-zaczął znudzonym tonem, bawiąc się jej włosami-..rozumiem też , że dorabiasz na boku. nie upoważnia cię to jednak do wyrażania silnej flustracji, ani wręcz cynizmu wobec mnie-odnoszę wrażenie, że powinien iść na psychologię-a teraz powiedz wujkowi antoniemu, czy tęskniłaś?-zapytał, obejmując ją w talii.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 1:53 am

-frustracji, psychologu - poprawiła go, tylko dlatego żeby mu w jakikolwiek sposób dokuczyć - oczywiście, że nie tęskniłam. myślałam, że w końcu to do ciebie dotarło - zrobiła strapioną minę pt 'poor boy' i zabrała rękę z jego głowy, żeby uwolnić swój nadgarstek, który ciągle trzymał
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:00 am

-Zawsze tak mówisz,a wystarczyłoby jedno moje skinienie.A zresztą, nieważne-machnął ręką, puszczając tym samym jej nadgarstek. Oblizał wargi, na których czuł jeszcze smak miętowej czekolady. -Trafiłaś tu przypadkiem, czy włazisz każdemu facetowi do pokoju?-zapytał, bardziej stawiając na to drugie.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:03 am

chwilę milczała, udając że zapatrzyła się za widok za oknem. w rzeczywistości zastanawiała się co mu odpowiedzieć, ale tylko chwilę, na tyle krótką żeby nie zauważył blefu.
-zwiedzam wszystkie pokoje po kolei. trzeba poznać nowych kolegów - odpowiedziała, wysyłając mu całusa w powietrzu, czy jak to się tam fachowo nazywa i odeszła kilka kroków, siadając na łóżku. założyła nogę na nogę i opierała się na dłoniach.
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:09 am

-nowych kolegów-mruknął sam do siebie pod nosem. Bądź co bądź, miał o dżordżi swoje zdanie wyrobione, głównie przez plotki, chociaż ona też nigdy nie zaprzeczała. -Ładne bokserki-wypalił nagle, nie wiem co mu odbiło, naprawdę.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:11 am

-wiem - odpowiedziała jakże skromnie i skrzyżowała nogi w odwrotnej kolejności. wiesz o co mi chodzi? przełożyła je. odrzuciła do tyłu ciemne loki i zaśmiała się krótko, kręcąc głową - tak właśnie, nowych kolegów. czyżbyś był zazdrosny - uniosła brew - o mnie?
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:19 am

Wybuchnął śmiechem-o ciebie? chyba sobie kpisz- powiedział. -A skoro poznajesz nowych kolegów, to czymże zasłużyłem sobie na ten zaszczyt, poświęcenia mi kilkunastu minut? Warto tracić czas na sąsiada, który miał okazje cię kilka razy przelecieć, ale nie zrobił tego, być może obawiając sie hiv'a, albo po prostu wolał inne dziewczęta, z k l a s ą?- zapytał tonem przesiąkniętym cynizmem; w końcu nie zdawał sobie sprawy że ona może go lubić, bo był facetem i pewne rzeczy odbierał inaczej, a że ona była niemiła, postanowił być niemiły i dla niej.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:23 am

słuchała tego w milczeniu, obracając w dłoni komórkę, która przed chwilą zawibrowała. spojrzała na wyświetlacz i uśmiechnęła się jednym kącikiem. kto by pomyślał, że sms od penelope okaże się dla niej swego rodzaju wybawieniem.
podniosła się i spojrzała na niego wzrokiem, który gdyby to tylko było możliwe, zabiłby go na miejscu, a przynajmniej przepalił mu dziurę między oczami, xd.
-miłego walenia konia - skwitowała to i z uniesionym podbródkiem wyszła z pokoju, trzaskając drzwiami. idąc korytarzem wzięła kilka głębokich oddechów i starała się nie rozpłakać.
Powrót do góry Go down
anthony

anthony


Liczba postów : 31
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:38 am

wzruszył tylko ramionami i poszedł spać.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeNie Maj 25, 2008 2:39 am

taa, spać! bounce
Powrót do góry Go down
Anne

Anne


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2008
Skąd : New York

nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitimeSro Cze 04, 2008 6:17 pm

Hmm. Puk, puk! Można? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nr 222 (anthony) Empty
PisanieTemat: Re: nr 222 (anthony)   nr 222 (anthony) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nr 222 (anthony)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» anthony
» anthony dagger

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: KAMPUS :: Budynek Panów :: Pierwsze Piętro-
Skocz do: