Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 The Realm Cafe

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
adm
cukierek albo psikus!
adm


Liczba postów : 45
Join date : 23/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 4:35 pm

Poranna bądź też popołudniowa kawa z kolegą z roku?
Powrót do góry Go down
http://yale.powerrpg.com
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:15 pm

siedziała znudzona gmerając łyżeczką w kawie. to była jedna z tych nielicznych chwil kiedy była sama. czekała na kogoś?
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:17 pm

owszem.
-tym razem naprawdę nie zamierzałem się spóźnić - wysapał, dając jej przelotnego całusa w policzek i opadł na krześle vis a vis penelope - długo czekałaś?
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:20 pm

- wystarczająco długo, zeby się zdenerwowac. czy zimna kawa jest smaczna? - zapytała retorycznie i przesuneła swoją kawę w jego stronę. zadne latte czy inne 'zabielane gówno' jak to ona mówiła. espresso.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:25 pm

uśmiechnął się szelmowsko i potarł kciukiem jej nadgarstek przyozdobiony bransoletką od Tiffany'ego.
-ale wciąż czekasz, więc musiałaś się za mną porządnie stęsknić - wyprostował się na krześle, zakładjąc ręce za kark.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:28 pm

przewróciła oczami, bo chyba nie chciała się do tego przyznawac.
- i tak nie miałam nic do roboty.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:31 pm

rozłożył ręce jak zawodowy kaznodzieja i puścił jej oczko, przy okazji machając na długonogą kelnerkę, której posłał swój czarujący uśmiech.
-dwa razy mała czarna, dziękuję.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:33 pm

wyrzuty sie nie skończyły, o nie.
- chyba zdajesz sobie sprawę, ile miałam propozycji na dzisiejsy wieczór? co ty w ogole robiłeś, chomika pieprzyłeś?
xd, motyw wędrowny.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:39 pm

bo każdy kocha chomiki!
-chomika w to nie mieszaj - spojrzał jej w oczy, nazbyt jak na niego poważnie. ale chomik był jego świętością. zaszurał o podłogę swoimi brązowymi erforsami - i daj spokój, pen. dobrze wiem, że chciałaś się spotkać tylko i wyłącznie ze mną - pewność siebie to podstawa.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:45 pm

- nie lubię, jak każe mi się czekac. - nie chciała mu mówic, że nie wyszłaby nawet gdyby musiała czekac kolejną godzinę. bo to była taka mała blair tylko blond.
- ale pomijając to wszystko.. - zrobiła pauzę, bo sięgnęła po jego dłoń swoją, małą z pięknym manikiurem - mam dzisiaj dobry humor. - tak, udowodniła mu, prawda? bawiła sie jego palcami, zeby tylko nie wziąc go za rękę.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:55 pm

przyglądał się jak miętosi jego palce i nieznacznie odetchnął. skoro miała dobry humor, nie rzuci mu się do gardła o byle co. jak np rozsypany na stole cukier. czasami bywała z niej potworna choleryczka.
-zatem spotkał mnie zaszczyt - rzucił z przekąsem.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 10:59 pm

- owszem - puściła jego palce i zabrała się za kawę która włąśnie została postawiona przed nią. z ciasteczkiem cynamonowym, jej ulubionym. odpakowała zagryzke i wzieła małego gryza. była bardzo precyzyjna ;d i w tej chwili zamiast na niego, patrzyła na kawę.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:06 pm

starał się nie roześmiać, ale dokładność i dążenie do perfekcji w wykonaniu penelope zawsze go bawiło. sam rozsiadł się wygodnie na paradoksalnie niewygodnym krześle i przekładając zapakowane ciastko między palcami jak jack sparrow pieniążka ;3, przyglądał się pen.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:12 pm

dzwoniła dzisiaj do niej matka żeby powiedzic że z jej młodszą siostrzyczka jet wszystko w porządku. to, ze dziecko było jej oczkiem w głowie kłóciło się z tym, ze była o nią bardzo zazdrosna.
- możesz tak na mnie nie patrzec? - zapytała nieco poirytowana; stukała o podłogem obcasem czerwonej szpilki laboutina. to była jaj ulubiona para, bo wtedy nie była ani za niska ani za wysoka.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:15 pm

-nie, nie mogę - doparł natychmiast, bo co innego miał odpowiedzieć? uwielbiał patrzeć na nią, kiedy była wściekła. upił łyk swojej kawy, ciastko kładąc na jej spodku. nie przepadał za cynamonem. ja uwielbiam, ale cii!
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:20 pm

uśmiechnęła się uroczo, bo wruszały ja takie małe gesty.
- dziękuję. - zjadła do końca swoje ciastko i wypiła kolejny łyk kawy.
kusi mnie to tak, że się nie powstrzymam ;d
- z yale wszystko okej, wiesz? - tylko jemu by to powiedziała, bo pojechał kiedyś z nią do domu.
teraz to już jest totalna blair ;d
ps. zamówiłam sobie w empiku ksiązki z takiej jakiejś serii "elita" ciekawe czy fajne totoj.
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:24 pm

niefajne, bo bohaterki mają lat 13, a zachowują się jak zdziry. tak słyszałam
nic nie odpowiedział, tylko upił łyk kawy i położył dłoń na jej drobnej, z pierścionkiem z rubinem. jak blair, to blair. nawet uśmiechnął się pokrzepiająco.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:28 pm

- chodźmy stąd. - powiedziała cicho. lubiła awantury, fakt, i była zdzirą kolejny fakt. ale tak na prawdę była milutka ;d
Powrót do góry Go down
matt

matt


Liczba postów : 125
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:32 pm

-jak sobie życzysz - wstał i podał jej rękę.
Powrót do góry Go down
penelope

penelope


Liczba postów : 159
Join date : 24/05/2008

The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 11:35 pm

i wyszli xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Realm Cafe Empty
PisanieTemat: Re: The Realm Cafe   The Realm Cafe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Realm Cafe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: NEW HEAVEN :: Kawiarnie i Restauracje-
Skocz do: