Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodziarnia

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
adm
cukierek albo psikus!
adm


Liczba postów : 45
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimeSob Maj 24, 2008 3:59 pm

Usytuowana na końcu ulicy przyciąga nie tylko dzieci, ale także nas. Lody.. hm.
Powrót do góry Go down
http://yale.powerrpg.com
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 10:50 am

Siedział i wcinał sorbet malinowy. Strał sie chyba nie myślec.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:08 am

przyszła tu na swój ulubiony malinowy sorbet. zajęła stolik tuż przy oknie i czekała na kelnerkę.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:11 am

hahaha ;d
gmerał tą łyżeczką w lodach, i w tym momencie własciwie rzeczywiście nie myślał. Tylko w jego pustej głowie obijało się jedno zdanie (moje sliczne ty kochanie xddddd}
"kocham cię do cholery. nie pamiętam dnia w którym o tobie nie myślałam"
ojej.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:15 am

aaagnieszka już dawno tutaj nie mieszka xd
uśmiechnęła się do jak się okazało kelnera i zabrała się za konsumpcję lodów, nie wdając się z nim w żadną konwersację, chociaż bardzo się chłopak starał takową nawiązać. westchnęła.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:27 am

nie wiedział że to ona, za to zauważył że ma kawałki mango w deserze. i oczywiście zawołał kelnera.
- mnie pan powiedział, ze mango się skończył. - założył ręce na piersi. na prawde się o to wkurzył.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:31 am

wychyliła się zza kelnera z dawno nie obserwowanym na jej twarzy uśmiechem, który notabene automatycznie zniknął kiedy stwierdziła, że to noah. nieświadomie szukała wzrokiem zurie. ponownie schowała się za kelnerem, prosząc go cicho żeby się stąd nie ruszał.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:33 am

a on nadal w błogiej nieświadomości wstał i podszedł do rzeczonego kelnera a jedniczesnie do żorżi celem ustalenia tożsamości owocu.
- czy pan mi teraz powie, ze nie macie man.. - a potem ją zauważył. i stał tak, nie dokańczając słowa.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:37 am

-możesz wziąć to mango jeśli bardzo chcesz - podsunęła mu swój pucharek z lodami i spojrzała na trochę wyludnioną o tej porze ulicę za oknem.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:38 am

- dzięki - wstał i zaniósł swój pucharekl na ladę po czym skerował sie do wyjścia. teraz jej kolej na gonitwy xd
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 11:40 am

-noah - zawołała za nim, odpychając kelnera na bok, żeby mogła przejść - kurwa. to dziecinne, zaczekaj.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:00 pm

odwrócił się, i spojrzał na nia przekrzywiając głowę. wzrok smutny miał, chociaż patrzył też z odrobiną czułości.
- przeciez po wczoraj nie chciałaś mnie widziec. chciałem ci uławtwic sprawę. - powiedział zwyczajnie.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:04 pm

stała tuż przed nim z zadartą głową, żeby mogła patrzeć mu w oczy
-kochasz mnie, noah?
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:08 pm

odwrócił na chwile wzrok. czy ją kochał? pewnie tak, ale jak to zabrzmi, jeśli powie "chyba tak" albo "tak sądze"? Wiedział, że w tym konkretnym momencie jest tylko jedna poprawna odpowiedź, a wcale nie był tego taki pewny. nie powie też "nie wiem, ale to na pewno coś więcej niż tylko przyjaźń bo przyjaźni miedzy nimi nigdy nie było.
- codziennie o tobie myślę - wybrnął, czy dobrze to się dowiemy po reakcji żorzetki. miał nadzieję, że zrozumie że dla niego za wcześnie na takie deklaracje. to nie było tak jak w jednym z jego romantycznych opowiadań.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:11 pm

odsunęła się minimalnie, ale odczuwalnie do zauważenia i wbiła spojrzenie w swoje buty. chyba nawet conversiaste trampki, bo żadna moja postać nigdy nie miała a ja owszem lubię więc proszę bardzo.
-częściej niż o zurie?
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:14 pm

gdyby nie jej marny wygląd, to wydarłby sie na cały sklep że chyba jest chora na zazdrośc bez powodu. bo ciągle mówiła o zuri, zuri to zuri tamto, przespałeś się z zuri. owszem, rok temu.
- częściej - odpowiedział tłumiąc silne emocje i złapał ją za rąsię.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:19 pm

spojrzała na ową rąsię i przysunęła się do niego bliżej, opierając policzek na noaszkowym torsie. przymknęła oczy i wciągnęła jego miły zapach. coś jak połączenie lacoste i jakiegoś mydełka. bynajmniej nie szarego. jednak nadal go nie objęła.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:24 pm

pogłaskał ją po głowie następnie całując w czółko i obejmując ją ramieniem. kelner popatrzył na kasjerkę zawiedziony, bo chyba liczył że georgie to jedna z tych łatwych panienek które lubią chodzi do łóżka bez zobowiązań. noa mial nadzieję, że nie bedzie zmuszony w najbliższym czasie wyznawac jej miłości.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:38 pm

objęła go z całej siły, zastanawiając się jednak nad czymś co zupełnie z noahem nie miało związku. właściwie sama nie wiem nad czym myślała.
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:40 pm

nadanie ciepłych uczuc tej ich wieloletniej nienawiści było świetnym pomysłem ;d
-chyba będę musiał wyrzucic tę koszulę. - tak tak, mówił o tej od pluszowego pudełka xddd
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:43 pm

-jaką koszulę? - spojrzała na niego, otwierając oczy. niem bardzo wiedziała o co mu chodzi. podciągnęła zsuwające się z tyłka dżinsy. dżiny xdd
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:45 pm

- tę ze starbaksa - głupio mu się zrobiło, że się dowiedziała że nadal tę koszulę miał. bo to by świadczyło o tym, ze nie umie się wyzbyc przeszłości.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:49 pm

-ale.. - zmarszczyła idealnie wyskubane brwi i uśmiechnęła się delikatnie - ciągle ją masz? po co.. przecież.. - brawa dla niego, bo w tym momencie georgie nie rozumiała już zupełnie nic ;3
Powrót do góry Go down
noah

noah


Liczba postów : 121
Join date : 23/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:51 pm

postanowił jej wytłumaczy, co na pewno zabrzmiało więcej niż wcześniej.
- bo noa sie kiedyś w tobie kochał. zresztą dziwisz się, nasze matki usilnie nas swatały.
Powrót do góry Go down
georgie

georgie


Liczba postów : 143
Join date : 25/05/2008

Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitimePon Cze 02, 2008 12:58 pm

-przepraszam - odpowiedziała na jego urocze wyznanie, bo w zasadzie wszystko zaczęło teraz nabierać innego kształtu czy coś - przepraszam, noah. nie wiedziałam - ciekawa jestem czy kiedykolwiek powie mu co sama do niego czuła, hihi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia   Lodziarnia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: NEW HEAVEN :: Kawiarnie i Restauracje-
Skocz do: