Yale Elite
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yale Elite

Yale zrosło się z http://paryskaelita.forume.biz/index.htm
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ginger wright

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ginger

ginger


Liczba postów : 15
Join date : 01/06/2008

ginger wright Empty
PisanieTemat: ginger wright   ginger wright Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 11:18 pm

imię i nazwisko
Ginger Wright

data urodzenia
6 czerwca '90

charakter
posługując się fachowymi terminami: nerwowiec. co ni mniej ni więcej znaczy iż kieruje się wyłącznie uczuciami i wyznaje epikurejskie carpe diem. w ciągu minuty potrafi przejść przez tysiąc stanów emocjonalnych z błahego powodu. to chyba tyle. reszta jak sądzę ukształtuje się w trakcie gry.

biografia
w kwestii historii. ginger, której poczęcie miało miejsce w rodzinnym domu w londynie jest córką niespełnionej aktorki oper mydlanych oraz nudnego bankiera. swoje imię zawdzięcza matce, która przy każdej okazji powtarzała jej iż jest ono idealnym do zaistnienia w show biznesie. oczywistym jest więc iż ciągała córkę na wszelkie castingi, usiłując spełnić za jej pośrednictwem swoje marzenie z dzieciństwa. ta jednak nie przejawiała chęci paradowania po deskach teatru, czy też uśmiechania się do ludzi przed szklanymi ekranami co jawnie okazywała. wzbudziło to w niej niemałą niechęć do matki, co zapewne było jedną z wielu przyczyn dla których zdecydowała się na naukę na Yale. byle dalej od skretyniałej pani Wright.

wygląd
nie mam zielonego pojęcia. hołdujemy gaffe icons
Powrót do góry Go down
darren

darren


Liczba postów : 44
Join date : 25/05/2008

ginger wright Empty
PisanieTemat: Re: ginger wright   ginger wright Icon_minitimeNie Cze 01, 2008 11:26 pm

akszept, ja wszystko wiem.
Powrót do góry Go down
 
ginger wright
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ginger
» nr 224 (ginger)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yale Elite :: STUDENCI :: Wizytówki-
Skocz do: